Ahmet Erseven Mahallesinin Pis Koku İsyanı

Şanlıurfa Ahmet Erseven mahallesinin ortasından akan kirli su ve oluşan pis koku vatandaşların tepkisine neden oldu.

Ahmet Erseven Mahallesinin Pis Koku İsyanı

Şanlıurfa Eyyübiye İlçesi Ahmet erseven Mahallesi sakinleri, 2335 sokaktaki atık suların ve kanalazisyon aktığı kirli su ve pis kokudan dolayı hasta olduklarını söylediler.

Edessa Haber Whatsap Hattına Şikayette Bulunan Mahalle sakinleri, yetkililerin akan kirli suya çözüm bulmalarını istedi.  Pis suyun aktığı mahalle semt pazarında   vatandaşlar, pis kokunun kıyafet ve yemeklere sindiğini rahatsız olduklarını söylediler.
Mahalle sakinlerinden ,Salih Enez “Burası özellikle geceleri çok berbat kokuyor ve nefes alamıyoruz. Her türlü pislik ve hastalık oluşuyor buraya. Kimse gelmiyor ve duramıyor, yetkililer buraya gelsinler yarım saat kalsınlar dayanabiliyorlarsa biz şikayetçi değiliz. Buranın kokusu yemeğe de siniyor, kıyafetlerimize de siniyor çok rahatsız oluyoruz” diye konuştu.

Salih Enez isimli mahalleli, “ Bir Yıldan bu yana atık su pis koku nedeniyle  duramıyoruz, hepimiz hasta olduk ve korona virüs zamanında burada  bu pisliğin ve kokunun içinde durulmuyor. Maskeli olduğumuz halde bu kokudan kurtulamıyoruz kuku bizim içimizi deldi” dedi.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0