2019 Yılına günler kala, Belkide bu ankete rastladığınızda 2019 yılındaysanız şimdiden soruyoruz, 2019 Yılında hayatınızda nelerin olmasını istersiniz, Acısıyla tatlısıyla.
2019 Yılında Hayatınızda Neler Olmasını İstersiniz? ( Hayalleriniz )

2019 Yılında Ne Olsun İstiyorsun?

2019 Yılında Ne Olsun İstiyorsun?

Niyetlenmek, Dilek tutmak bizim için kutsal sayılan ve dilek tutup niyetlendiğimiz şeylerin olacağına inanıyoruz, Bir dilek tutun, veya bir şeylere niyetlenin, 2019'da Dileğinizin tutması temennisi ile.

2019 Yılında Ne Satın Almak İstersin?

2019 Yılında Ne Satın Almak İstersin?

2019 Yılında Ne Satın Almak İstersin? Satın almak istediklerinizi paylaşın. 

2019 Yılında Neyin Olmasını İstersin?

2019 Yılında Neyin Olmasını İstersin?

2019 Yılında Neyin Olmasını İstersin? , Bir anda sürpriz şekilde neyinin olması seni mutlu eder? 

2019 Yılında Nereye Gitmek İstersin?

2019 Yılında Nereye Gitmek İstersin?

Hayalinizde girmek istediğiniz bir yerler vardır muhakkak, 2019 Yılında hayalinizdeki yere kavuşmanız dileğiyle, Nereye gitmek istersin?

2019 Yılı Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

2019 Yılı Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

2019 yılı hakkında bir şeyler kafanızda tasarlıyorsunuz dur? 2019 için neler düşünüyorsunuz sizin için neler ifade ediyor?

2019 Yılında Kiminle Tanışmak İstersin?

2019 Yılında Kiminle Tanışmak İstersin?

Hayatınızda, Hayalinizde tanışmak istediğiniz birilerinin olduğu muhakkak, Kiminle tanışmak isterdiniz? 

Benim İçin 2019 Karışık Şeyler.... Aşağıda yazıldığı gibi

Yoğun olmayan bir şey nasıl olacağını bilmiyorum . 

Hepsi içeride, Çok fazla. Çok fazla karıştı. 

Neredeyse veya aralarında nasıl bir şey olacağını bilmiyorum . 

Ama ortada kararsız kalacağınız zaman ödeyeceğiniz bir bedel var çünkü belli bir sevgiye bu kadar bağlı kaldığınızda, bırakma, insanları güle güle öpme, birinin elini sadece parmaklarınızı açmak, elde tutmak için çok iyi olursunuz. sadece daha güvenli bir mesafe oluşturmak için tehlikeli bir şekilde yaklaşın , düşmeden önce kendinizi yakalayın , çünkü sizi yakalayacaklarından emin değilsiniz . 

Ve birisini nasıl yarı seveceğini bilmiyorsun ya da yüreğinin parçalarını ve parçalarını, Sadece tüm kalbinizi nasıl seveceğinizi ve karşılığında aynı şeyi istediğinizi bilirsiniz . 

Bu yüzden her şeye alıştım, biliyorsunuz - ayrılmak, devam etmek, kendi başıma olmak,cevap aramak, seyahatime yalnız yürümek çünkü birisinin elini dağa tırmandığım ve istediğim kadar elimde tutmak istiyorum için biriyle görüşe, kendimi dengelemek için nasıl bilmiyorum ben tek değilim eğer. 

Bir ayağım varsa kapıyı nasıl açacağımı bilmiyorum.

Böylece insanlar bana çok rüya gibi, çok romantik, çok idealist diyorlar. ya da çok, çünkü nasıl anlaşacağınızı bilmediğiniz zaman ödediğiniz bir bedel var, çok fazla zaman  harcıyorsunuz, çok fazla zaman harcıyorsunuz, her zaman tutacak eliniz yok. 

her zaman arayacak birileri var ama bir nedenden ötürü bekle, çünkü o günlerden birinin doğru kişi için yeterli olduğuna inanıyorsun   

Son Olarak 
Size ve Ailenize 2019 Huzur Vermesi Temennisi İle
Ömer Yakan

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları