Cevheri Ben Kimsenin Adayı Değilim Urfa'nın Adayıyım
31 Mart yerel seçimlerinde Şanlıurfa’da muhalefet kanadının da destek verdiği Sabahattin Cevheri adaylığını basın açıklamasıyla duyurdu.

Cevheri Ben kimsenin adayı değilim

Adaylığını açıklayan Sabahattin Cevheri merkez ilçelerde adaylık belirmede etkili olacağını söyledi. Kırsal ilçelerde ise partilerin inisiyatifine bırakıldığını kaydetti.

Açıklamada Cevheri, “ Ben buradan tüm Urfalılara sesleniyorum Ben kimsenin adayı değil Urfalıların adayıyım. Projelerimiz var seçim startını verdik. Projelerimiz halk bire bir anlatacağız. Ben Urfa’da bulunan Kürtlerin, Arapların yani kimse herkesin adayıyım bunun böyle bilinmesi gerekir” dedi.

Tüm Urfalılardan destek beklediğini açıklayan Cevheri, Seçim çalışmalarına bugün itibariyle başladık. Merkez ilçe adayları ile ilgili görüşmeler devam ediyor. Görüşmelerin belirlenmesiyle birlikte adaylarımızı sizlere açıklayacağız” diye konuştu.

Şanlıurfa’daki sorunlara değinen Cevheri, “Urfa’nın sorunlarını biliyoruz. Biz farklı bir belediye anlayışıyla tüm sorunlara çözüm odaklı çalışacağız. Şeffaf bir belediyecilik yapacağız. Ben daha öncede seçimlere bağımsızı girdim yine bağımsız olarak sizlerin oylarına talibim” dedi.

Urfa’nın tarım ve turizmine dikkat çeken Cevheri, “Urfa bu tarım ve turizm potansiyeline rağmen hala hakkı ettiği yerde değil.  Göbeklitepemiz var ama hala iyi durumda değil, tahıl ambarıyız ancak hala bir gıda fabrikamız yok. Buğdayı Urfa’da alıp bize makarna olarak geri satıyorlar. Bunlar bizim eksiklerimiz” şeklinde konuştu.

İşte O Açıklama

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları