Sağlıklı Yaşam Enerjisi İçin Hacamat Yaptırmak Şart
Sağlıklı bir yaşama kavuşabilmek için bir çok şeyden kendimizi mahrum ediyor, ve aynı zamanda bir çok yere veya doktora ödemeler yapıyoruz, Sağlığımız için en kritik tedavilerden biri hacamat.

Hacamat Nasıl Yapılır?

Hacamat Nasıl Yapılır?, vücudun belirli bölgelerinden yüzeysel cilt kesileri yapılarak vakum yoluyla kan alınmasıdır. Kupa uygulaması negatif basınç ile uygulama bölgesindeki kan akımının artırır. Artan kan akımı ile hücrelerin oksijen ve besin alımı artar. Dokularda biriken toksinler ve ağır metallerin atılmasını sağlar. Lenfatik dolaşımı düzenleyerek lenf damarlarında akımı artırır. Uygulama bölgesinde yapılan yüzeysel kesiler lokal enflamasyona yol açar.  Bu sayede immün sistem uyarılır. Bağışıklık sistemi güçlenir ve vücut direnci artar. Kan yapımı artar. Akupunktur noktalarına yapılan uygulama ile bütün sistemin düzenlenmesi ve organlar arası enerji dengesi sağlanarak tedavi edici etki oluşur.

Sonuç Odaklı Hacamat Yapma Yöntemleri

Sonuç Odaklı Hacamat Yapma Yöntemleri

HACAMAT TEDAVİSİ UYGULANABİLECEK DURUMLAR

Romatizmal hastalıklara bağlı kronik ağrılar, migren ve gerilim tipi baş ağrıları, fibromiyalji sendromu, uyku bozuklukları, diz ağrısı(kireçlenme ), boyun ve bel fıtığına bağlı ağrılar, AC,KC,sindirim sistemi hastalıkları. Ayrıca hiçbir şikayeti olmayanlara da bağışıklık sistemini güçlendirmek için yılda 3-4 kez uygulanması önerilir. Hacamat ağrısızdır. Tek kullanımlık malzemelerle hekim tarafından yapılmalıdır.

Hacamatın Bilimsel Adı

Hacamat Yaptırmayı Düşünüyor musun?

Hacamat Yaptırmayı Düşünüyor musun?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları