Ceylanpınar Çevre Düzenleme Çalışmalarına Halk Ne Diyor ?
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde belediye ekiplerinin çalışmaları devam ediyor, Çevre düzenlemesi ile ilgili sıklıkla haber yapan belediyenin çalışmalarına halk ne diyor?

Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Ceylanpınar Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye ekiplerinin dur durak bilmeden gösterdikleri çalışma performansıyla Ceylanpınar modern bir görünüme kavuşuyor. Ceylanpınar Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bahçelievler ve Fatih Sultan Mehmet mahallelerinde kilitli parke taşı döşemesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 

Ceylanpınar Kilit Parke Çalışması

Ceylanpınar Kilit Parke Çalışması

Çalışmalar Bir Mahalle İle Sınırlı Kalmayacak

Bahçelievler ve Fatih Sultan Mehmet mahallerinde yakın zamanda bitecek çalışmalardan sonra ise rota Cumhuriyet ve 15 Temmuz Mahallesi'ne çevrilecek. Ceylanpınar Belediyesi Bahçelievler ve Fatih Sultan Mehmet mahallerinde 100 bin metre kare kilitli parke taşı döşemesi yapacak. Daha sonra rotanın çevrileceği Cumhuriyet ve 15 Temmuz mahallelerinde ise 70 bin metre kare kilitli parke taşı döşemesi yapılacak.

Ceylanpınar Çevre Düzenlemesi

Ceylanpınar Çevre Düzenlemesi

Çamurlu Ve Tozlu Bir Tek Sokak Kalmayana Kadar Çalışmalarımız Devam Edecek

CeylanpınarBelediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, ilçe genelinde bütün altyapısı bitencadde ve sokaklara kilitli parke taşının döşeneceğini ifade etti. Altun, "Dahaönce kış ayı nedeniyle ara verdiğimiz kilitli parke taşı çalışmaları ve sokakdüzenlemesine tekrardan başlamış bulunuyoruz. Bu yıl ki çalışmalarımızı ikietap olarak ayırdık. Birinci etabımız Bahçelievler ve Fatih Sultan Mehmetmahalleleridir. Buradaki planlamamız yaklaşık olarak 100 bin metre kare kilitliparke taşı döşemektir. İkinci etabımızda ise Cumhuriyet ve 15 Temmuz Mahallesivar. İkinci etabımızda da 70 bin metre kare kilitli parke taşı döşemek. Ayrıcailçe genelinde ve gerekse kırsalda altyapısı bitmiş tüm cadde ve sokaklarımızınkilitli parke ile döşemesini yapacağımızı da belirtmek isterim. Çamurlu vetozlu  bir tek sokak kalmayana kadarkilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız aralıksız devam edecek" dedi.

Tozsuz Bir Ceylanpınar Olacak mı?

Tozsuz Bir Ceylanpınar Olacak mı?

Başkanımız Kilitli Parke Taşı Yaparak Biz Mahalle Sakinlerini Bu Dertten Kurtardı

Bahçelievlerve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ise yapılan çalışmalardan memnun olduklarınıve çamur ile tozdan kurtulduklarını ifade ederek, "Kış zamanı çamurdu, yazzamanında da tozdu. Allah başkanımızdan razı olsun. Başkanımız kilitli parketaşı yaparak biz mahalle sakinlerini bu dertten kurtardı. Ceylanpınarsokaklarında eskiden yürümek eziyet iken şimdilerde ise rahatçayürüyebiliyoruz" dedi.

Ceylanpınar Çalışmaları Video

Ceylanpınarlı Belediye Çalışmalarından Memnun mu?

Ceylanpınarlı Belediye Çalışmalarından Memnun mu?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları