Haberimizi Yalanlamışlardı Çıkan Listedeki Şok Ayrıntı
Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkan adayının Zeynel Abidin Beyazgül olduğunu 4 gün önce edessa haber olarak duyurmuştuk.

2. Edessa Habere Yalanlama Gelmişti

Hatırlayacağınız üzere 4 gün önce edessa haber olarak Zeynel Abidin Beyazgülün Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı adayı olduğunun haberini yapmıştık, Ne yazıkki sosyal medyada edessahaber yalan haber yapıyor dedikoduları yapılmıştı. 9 Yıldır tarafsız ve ilkeli habercilik yapan haber sitemize karşı yapılan alçak karalamayı bugün listede Zeynel Abidin beyaz gül ile haber sitemizin güvenirliğini tazeledik.

4. Zeynel Abidin Beyazgül Kimdir?

1957 yılında Şanlıurfa'da doğan Zeynel Abidin BEYAZGÜL, 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

1985-1996 yılları arasında Avukat olarak görev yaptıktan sonra, 09.09.1996 tarihinde İncesu Noteri olarak mesleğe başlayan Zeynel Abidin BEYAZGÜL, daha sonra sırasıyla Viranşehir 1'inci, Adıyaman 3'üncü, Adıyaman 1'inci ve Malatya 2'nci Noterliği görevlerini yürütmüş olup, 01.04.2013 tarihinde atandığı Şanlıurfa 5'inci Noterliği görevini halen sürdürmektedir.

Zeynel Abidin BEYAZGÜL, aynı zamanda 2011-2012 yılları arasında Malatya Noter Odası Başkanı, 2012-2014 yılları arasında Türkiye Noterler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi olarak idari görevlerde bulundu.

Aday Olması Sizi Mutlu Etti mi?

Aday Olması Sizi Mutlu Etti mi?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları