% Kaç Çılgın Kedisin / Teste Katıl Hemen Öğren
Tüm insanlık tarihinin ilk kedi hanımını düşünün. Muhtemelen Mısırlıydı. Muhtemelen asil biriydi. Mısırlılar sadece evcil kedileri değil, onlara tapıyorlardı. İlk kedi hanımının tuhaf davranışları, muhtemelen birçok insanın, özellikle de yaşam ve ölüm gücüne sahip olanların göz ardı edildiği şekilde göz ardı edilmişti.

Şu anda kaç tane kedin var?

Hayatında kaç kedi var?

Kaç Tane Kedi Baskılı Tişörtün Var?

Cadılar Bayramına kaç kez kedi kostümü ile gittin?

Kedilerinizin yüzde kaçının insan isimleri vardır ("James" veya "Reginald" gibi)?

Hiç bir köpeğiniz oldu mu?

Hiç kuş sahibi oldunuz mu?

Hiç bir hamster sahibi oldunuz mu?

Hiç bir kertenkele sahip oldunuz mu?

Hiç balık sahibi oldunuz mu?

Hiç deniz maymunları gibi saf dışı bir evcil hayvana sahip oldunuz mu?

% Kaç Çılgın Kedisin / Teste Katıl Hemen Öğren

 1. Sonucun: ---deferfe

  Diğer tüm kedi kadınlarını utandırıyorsun. Onlar seninle karşılaştırıldığında pratik olarak köpek insanlardır. Kedilere kedi kedileriyle konuşur gibi konuşuyorsun. Kedi maması yersin ve kedilerin insan beslenmesini beslersin. Evinizde Bast'a bir tapınak var ve o kadar çok yer kaplıyor, yerde yatıyorsun. Kedilerin ses çıkardıklarında ne anlama geldiğini ve tavsiyelerini düzenli olarak aldıklarını biliyorsunuz. Kedilerin sevgisi her şeyi kapsar ve derindir. Sen bir türsün.

 2. Sonucun:    

  Cevaplarınız, devam edebileceğiniz ve tam bir kedi hanımına dönüşebileceğiniz ya da ondan çekilebileceğiniz ve ortalama yaşantınızı çılgınlığa neden olduğu bilinen tek hücreli bir parazit olan Toxoplasma gondii'nin çılgınlığından uzaklaştırabileceğiniz bir devrilme noktasına işaret ediyor. kedi dışkılarında bulunur. İsterseniz, kedi-hanımefendisine dalmaya başlayabilirsiniz, ancak bunu bir kez yaptıktan sonra asla geri dönemeyeceğinizi bilin.

 3. Sonucun:    

  Sen bir kedi kadın değilsin. Kedileri kesinlikle sevmiyorsun, hatta bir bayan bile olmayabilirsin. Emin olmasak da, bir köpek adam olmanın tamamen mümkün olduğuna inanıyoruz. Kedinin sahip olduğu zevkleri anlamıyorsunuz çünkü sadece kedilerin insanlara olan sevgisinin samimiyetsiz olduğunu ve taraflarımızdaki yerlerin haklı olduğunu anlamıyorsunuz.

 4. Sonucun: dsdsds

       sdsşfldkfkdfdfds Yeniden Başlat, seni anlayamadım ben bir türlü ya.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları