M * A * S * H Uzmanı mısınız?
Aynı adı taşıyan 1970 romanına dayanarak, "M * A * S * H" karakterleri, herkesin kalplerini savaş ve merhamet hakkındaki kara mizahlarıyla çaldı. "M * A * S * H" sınavımızla bu çığır açan sitcom hakkında ne kadar hatırladığınızı görün!

1. M * A * S * H ne kadar süre çalıştı?

2. "M * A * S * H" ne anlama geliyor?

3.

4. Asıl şirket memuru kimdi?

5. Radar sınırda bir süper güç vardı. Bu neydi?

6. Bir topluluk gösterisi olmasına rağmen, kesinlikle bir yıldız vardı. Kimdi?

7. Dizide sadece bir kadın düzenli idi. Kimdi o?

M * A * S * H Uzmanı mısınız?

  1. Sonucun: adsd

    M * A * S * H Trivia söz konusu olduğunda, paketin lideri sizsiniz! Onlar söyleyemese de, çevrenizdeki insanlar yaşamlarında sadık, güvenilir bir figür olarak düşünürler ve sizin kapsamlı bilginiz olmadan ne yapacaklarını bilemezler. Kimsenin kendinden fazlasını bilmediğini bilerek kendine güvenin!

  2. Sonucun: bsa

    Pek çok şeyde iyisiniz, ancak M * A * S * H bilginiz söz konusu olduğunda belirli bir alanda üstünlük sergilemeyin. Tamam, çünkü insanlar bir soruları olduğunda size gelebileceklerini biliyor ve göreceli olarak tatmin edici bir cevap alıyorlar. Cevabı bilmiyorsanız, onları işaret edecek yönü biliyorsunuz. İnsanlar her zaman orada olduğun gerçeğini kabul eder, ama hiç şüphen olmasın, çok sevimlisin.

  3. Sonucun: cxxz

    Margaret Houlihan'a çok benziyorsunuz, bazen TV sezonlarını bitirmeye doğru ilerliyorsunuz, ama asla bir şovda asla bir şey yapmayacaksınız. Bir sohbette kendinizin nasıl durduğunuzu biliyorsunuz, ancak daha ince detaylar sizin yerinize kaybolabilir. Kaçırdığın birkaç parçayı izlemeyi dene, risk al. Ne olabileceğini asla bilemeyeceksin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları