Nasıl Bir Fantastik Güce Sahipsin / Hemen Öğren
X-Men, Yenilmezler ve hatta Adalet Birliği’ne katılmaya hazır mısın? Sahip olduğunuz para normal gücü keşfettiğinizde kötü bir insan olmak bile isteyebilirsiniz. Para normal normalde beklenen veya kabul edilenin ötesinde olan şeyler anlamına gelir ve bazılarımızın aslında bu yeteneklere sahip olduğunu doğrular.

1. 1'den 10'a kadar bir ölçekte ne kadar garipsiniz?

2. Bir içe dönük veya dışa dönük müsünüz?

3. Kendinizi nasıl tarif edersiniz?

4. En kötü özelliğin nedir?

5. Neden korkuyorsun?

6. Duygusal olduğunuzu söyler misiniz?

7. Burcunuz nedir?

8. Hangi öğeye çekiliyorsunuz?

9. Sihire inanıyor musunuz?

10. Süper bir gücünüz olsaydı, bu ne olurdu?

11. Bu güçleri nasıl aldınız?

12. Güçlerini ne için kullanacaksın?

13. İyi misin, kötü müsün?

14. Geceleri sizi ayakta tutan ne?

15. Eğer gücünüz keşfedilseydi, hangi ülkeye kaçardınız?

16. Bu doğaüstü canlılardan hangisiyle karşılaşmaktan nefret edersiniz?

17. Hangi "Supernatural" karakterini oluşturmak istersiniz?

18. Bir silahınız olsaydı, hangisi olurdu?

19. Yapışkan durumdan nasıl çıkabilirsiniz?

20. Bu TV şovlarından hangisi size hayatınızı hatırlatıyor?

Nasıl Bir Fantastik Güce Sahipsin / Hemen Öğren

 1. Sonucun:    

  Sizin para normal gücünüz, fiziksel olarak bir kerede iki yerde bulunabilme yeteneği olan bilocation olacaktır. Bu nadir görülen paranormal yeteneklerden biri değil, aynı zamanda en havalı olanlardan biri. Bu güç çok nadir olduğu için, inanmak için görmeniz gereken bir şey. Tüm alışverişlerinizi yapabilir, çocuklarınızla ilgilenebilir, aynı zamanda işte çok görevli olabilirsiniz.

 2. Sonucun:    

  Sizin paranormal gücünüz, bir olayı öngörme yeteneği olan tanınmadır. Bu güç hem bir nimettir hem de bir lanet olsa da, birçok insan onu bir sır olarak tutma veya kendi kişisel kazançları için kullanma eğilimindedir. Birçok ünlü örnek arasında, eski Cumhurbaşkanı John F. Kennedy’nin suikastının yanı sıra, Harriet Tubman’ın köleleri serbest bırakma rehberinin öngörülmesi de yer alıyor.

 3. Sonucun:    

  Sizin paranormal gücünüz psikometri olacaktır, ki bu da nesnelerden bilgi algılama gücüdür. Bir örnek; bilinmeyen bir kişiye ait bir cüzdan tuttuysanız, o kişinin geçmişi, bugünü ve hatta geleceği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birçok insan inanmayı zor buluyor, ancak onlara neler yapabileceğinizi göstermekte hiçbir probleminiz yok.

 4. Sonucun: Cevap4

  Paranormal gücünüz telekinezidir, bu da zihninizdeki nesneleri hareket ettirme veya değiştirme gücüdür. Birçok televizyon şovunda ve filminde görüldüğü gibi, bu yetenek hem iyi hem de kötülük potansiyeline sahiptir, seçim olduğu tamamen size bağlıdır. Bu güce sahip olduğu bilinen insanlar, birçok kişi tarafından korkuyor, bu yüzden göz önünde bulundurmanız gereken bir şey olduğunu ortaya koyuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları